Ludzie mówią

  (ada)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Już pora...
       ... by włocławscy radni uregulowali sprawę biletów autobusowych MPK. Groszowe różnice w cenie to pułapka dla pasażerów, która często drogo nas kosztuje. Przekonałam się o tym jadąc do Nowej Wsi, bo sprzedano mi niewłaściwy bilet. Różnica była groszowa, ale kontrolerzy mieli satysfakcję wręczając mi mandat.
       Do pracy codziennie...
       ... jeżdżę ulicą Kapitulną we Włocławku. Drażni mnie obskurny wygląd tunelu i fakt, że od lat nie robi się nic, by poprawić jego estetykę. Po prostu wstyd.
       Na ulicy Łęgskiej...
       ... we Włocławku od wielu lat nie ma postoju taksówek, ale znak stoi do tej pory. Komu i czemu ma on służyć?
       Wielokrotnie pisaliście...
       ... o rowerzystach, jeżdżących brawurowo po chodnikach Włoc-ławka. Również na cmentarzu komunalnym widuję całe rodziny na rowerach. To absolutny brak szacunku dla zmarłych.
       Przytrafiło mi się...
       ... że w autobusie linii numer cztery zostawiłam torbę z dokumentami i pieniędzmi. Jakież było moje zdziwienie, gdy otrzymałam telefon z włocławskiego szpitala, iż zgubę mogę odebrać w recepcji. Tylko za pośrednictwem "Gazety Kujawskiej" mogę serdecznie podziękować anonimowej pani pracującej w szpitalu, która zaopiekowała się moją torbą.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo