Ludzie mówią

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Pomorska

       U zbiegu ulic...
       ... Willowej i Grodzkiej we Włocławku jest nowy przystanek autobusowy. To fatalna lokalizacja. Boję się, że dojdzie tutaj do nieszczęścia, gdy rozpocznie się nowy rok szkolny i przystanek będzie oblegany przez rozbrykane dzieci.
       W rubryce...
       ... "Ludzie mówią" ukazało się ostatnio kilka wypowiedzi na temat rowerzystów.
  Wypowiedzi te potwierdzają tezę, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Niestety, brakuje nam dyscypliny osobistej, dlatego po jezdni, przeznaczonej dla samochodów, chodzą piesi, rowerzyści jeżdżą po chodnikach, a na ścieżkach rowerowych właściciele aut parkują auta.
       Suszarki przed oknami...
       ... to nie tylko problem Lubrańca. We Włocławku nie ma właściwie bloku, żeby przed oknem czy balkonem nie wisiało pranie. A przecież na osiedlach są suszarnie, łazienki... Można też pranie powiesić na balkonie. Dlaczego władze spółdzielni mieszkaniowych nie zwracają na to uwagi? Na tablicy ogłoszeń w klatce schodowej bloku, w którym mieszkam, widzę różne ogłoszenia zarządu spółdzielni, tylko nie prośbę, aby prania nie wywieszać na zewnątrz.
       Za krzywdzącą uważam...
       ... opinię Czytelnika, iż w zakładach pracy chronionej nagminnie łamane są prawa pracownicze. W moim zakładzie tak nie jest, o czym świadczą, na przykład, wyniki kontroli Państwowej Inspekcji Pracy. Czytelnika, który ma tak złe zdanie o zakładach pracy chronionej, chętnie zaprosiłbym do swojej firmy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo