"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Czytelnik z powiatu bydgoskiego: - Chyba najwyższy czas, aby w sprawie marnowania naszych pieniędzy przez Narodowy Fundusz Zdrowia zorganizować akcję społecznego nieposłuszeństwa. Dlaczego mamy płacić składki, skoro nikt nie gwarantuje, że w zamian za nie w razie potrzeby możemy liczyć na pełną opiekę lekarską?
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Media podały, iż kasjerki w niektórych marketach są tak terroryzowane, że aby nie tracić czasu na chodzenie do toalety, zakładają pampersy.
  Efekt tych informacji jest taki, że klienci robią sobie z pracujących tam kobiet niewybredne żarty. Moja żona jest kasjerką i już nieraz przez takich żartownisiów płakała. Media zrobiły ludziom niedźwiedzią przysługę.
       Czytelniczka z powiatu nakielskiego: - Panowie z lewicy nie mogą się odkleić od swoich, dających im wielkie dochody stanowisk. To i chwytają się różnych sposobów, aby przetrwać. Tak też oceniam zachowanie marszałka Cimoszewicza. Bo w odróżnieniu od wielu innych Polaków ja uważam, że jego postępowanie - łącznie z tym, co stało się podczas obrad komisji orlenowskiej - jest dokładnie przemyślaną akcją. A gra toczy się o dalsze wpływy polityczne i wielkie pieniądze.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Jak pan Cimoszewicz może zabierać głos w sprawach kraju, skoro sam w to, iż w Polsce będzie lepiej raczej nie wierzy? Do takiego wniosku doszedłem, kiedy usłyszałem, że jego dzieci związały swoją przyszłość z USA.
       Czytelnik z powiatu chełmińskiego: - Apeluję, by tym razem wszyscy uprawnieni wybrali się na wybory. Może dzięki temu uda się wyeliminować z parlamentu tych, którzy chcą tam zostać aż do emerytury, mimo że nie mają za grosz predyspozycji do pracy parlamentarnej. Co najwyżej - do załatwiania własnych spraw.
       Andrzej z Bydgoszczy:- Przez 15 lat nasz wymiar sprawiedliwości nie uporał się ze sprawą FOZZ i dzięki temu zamieszana w nią pani Chim może teraz - z powodu przedawnienia - cieszyć się wolnością. Tam w grę wchodziły wielkie pieniądze. To i pomogły one w tym, aby sprawę tę rozpatrywano szczególnie opieszale.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo