GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jestem oburzony sposobem w jaki moją córkę "obsłużono" w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie. Była złożyć dokumenty o dodatek mieszkaniowy. A została "przesłuchana" ! Pytano dlaczego nie przyszli rodzice, czy tata, który jest na zasiłku dla bezrobotnych, przypadkiem nie pracuje "na czarno"... Jestem oburzony takim traktowaniem petenta. Tym bardziej jeśli jest nieletni i lada chwila wejdzie w dorosłe życie.
       Upokorzenie to jedyne słowo jakie przychodziło mi do głowy, kiedy stałem w kolejce do kasy, aby opłacić czynsz w biurze nr 2 MPGN-u. Mimo że są tu dwie kasy, to we wtorek czynna była tylko jedna, przed którą ustawiła się kolejka tak długa, że wiele osób musiało czekać na podwórzu. W większości, sami starsi ludzie. Miejska firma nie powinna w ten sposób traktować ludzi, którzy płacą jej czynsz.
       Z wynikami kontroli przeprowadzonej przez nadzór bankowy nie zapoznano "udziałowców" Banku Spółdzielczego w Łasinie. Mimo że podczas walnego zgromadzenia, w głosowaniu, domagała się tego większość osób. Szefostwo banku utajniło i protokół z inspekcji, i część poświęconą pokontrolnym zaleceniom nadzoru. Niestety, taka sytuacja napawa mnie obawą. No bo przecież jaki byłby cel utajniania czegokolwiek, jeśli wszystko jest w porządku? A jeśli coś jest źle, to współwłaściciele mają prawo o tym wiedzieć.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo