Ludzie mówią

  Not. (bas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Niezrozumiała jest dla nas, ...
       
  ... mieszkańców ulicy Uroczej 8 na włocławskim Zazamczu, decyzja o "obetonowaniu" naszego bloku. Przed budynkiem wystawiono betonowe kwietniki, utrudniające nie tylko parkowanie aut, ale też uniemożliwiające dojazd samochodom służb ratowniczych. Ani nie wygląda to ładnie, ani nie jest praktyczne. Skąd ten pomysł?
       Mam prośbę...
       ... do panów prowadzących naukę jazdy, by nie jeździli "stadami". Wczoraj przed skrzyżowaniem na Wroniej stały cztery citroeny z literą "L" i nikt poza nimi nie miał szansy przejechać przez skrzyżowanie na zielonym świetle.
       Brak kontroli przy wydawaniu obiadów...
       ... dla ubogich daje podwaliny krętactwu. Można przypuszczać, że stypendia socjalne, wypłacane w szkołach, również zostaną zainwestowane w używki. My, Polacy, potrafimy trwonić pieniądze, których nie musimy wypracować!
       Jestem architektem z Torunia
       Przyjechałem do Włocławka z rodzinną wizytą. Wybrałem się na spacer ulicą Kaliską. Zatrzymałem patrol rowerowy Straży Miejskiej, by spytać o drogę do jednego z zabytków miasta. Strażnicy zaskoczyli mnie wysokim poziomem wiedzy o zabytkowych miejscach, ponadto interesująco i uprzejmie zachęcili do częstszego odwiedzania Włocławka. Należy pogratulować komendantowi takiej postawy jego podwładnych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo