GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Tyle razy prezydent Wiśniewski chwalił się znakomitymi wynikami finansowymi naszego miasta. Niestety, jakoś nie przekłada się to na mieszkańców. Nawet na laureatów uczniowskich olimpiad, których hucznie podejmowano w Ratuszu wręczając tylko kilka stypendiów, a reszcie dyplom i uścisk ręki. Nie tak powinno się honorować młodzież, na którą liczy pan prezydent. No, chyba, że nadwyżkę budżetową pochłonęły premie dla urzędników.
       Całkiem bezmyślnie "ulepszono" kawałek gruntowej części ulicy Rydygiera. W styczniu wysypano go jakimś popiołem, który w suche, wietrzne dni unosił się nad drogą. Interweniowałem w Ratuszu i teraz na pył wysypano piach. Nie ubito ani podkładu, nie ubito piachu... fuszerka. Zamiast drogi mamy piaskownicę, którą rowerem, nawet "góralem", trudno przejechać. Na taką "poprawę" jakości drogi szkoda miejskich pieniędzy.
       Kiedy słucham Andrzeja Leppera, który w swojej kampanii wyborczej mówi o uczciwości, zastanawiam się czy ma pojęcie o tym co robią członkowie jego partii w terenie. Ciekawe czy wie, że to właśnie dzięki "Samoobronie" w powiecie grudziądzkim rządzi starosta skazana w sprawie karnej.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo