GRUDZIADZ 45-11-920

  Notowały: (alpa, marz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Jestem bardzo zbulwersowana postawą pań pracujących w PZU i Urzędzie Miejskim. Udałam się najpierw do PZU, chcąc zrobić opłaty. To co ujrzałam, przechodzi ludzkie pojęcie! Na cztery czynne okienka, czynne było jedno. Reszta urzędniczek zachwycała się nową dostawą kosmetyków Avonu. Przecież PZU i pracujący tam ludzie są dla petentów a nie odwrotnie! Następnie poszłam do UM załatwić sprawy związane z unijnymi dotacjami. Tu z kolei, na trzy czy cztery obecne tam panie, pracowała jedna! Reszta popijała kawę. Dopiero, gdy w kolejce stanęło więcej osób, jedna z pracownic podeszła do okienka. Czy urzędniczki robią nam łaskę?
       Wyprowadzanie psów na trawnik Przed grudziądzkie Muzeum, aby tam się załatwiały, to skandal. Widzą to na co dzień mieszkańcy miasta i turyści. Kiedy zrobi z tym porządek Straż Miejska?

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo