"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Piotr Wyrowiński z Czerska: - Prowadzę biuro turystyczne. 24 maja zgłosiłem w Telekomunikacji Polskiej SA zmianę adresu i konieczność przeniesienia telefonu. Do dziś nie dostałem odpowiedzi w tej sprawie ani z Olsztyna, ani z Katowic. Kiedyś w Czersku pracowało dwóch monterów i takie sprawy załatwiano od ręki. Po reorganizacji - Telekomunikacja to moloch, przez którego nieruchawość ja tracę pieniądze.
       
  Ryszard z Bydgoszczy: - Jeśli bracia Kaczyńscy dopną swego i jeden z nich zostanie prezydentem, redaktor Jacek Depuła, ze względu na to, co ostatnio napisał o nich w komentarzu "Na gorąco" w "Pomorskiej" nie będzie miał łatwego życia. Dlatego życzę panu Deptule, sobie oraz wszystkim tym, którym nie podoba się działalność panów Kaczyńskich, aby ich sen o władzy się nie ziścił.
       
  Grzegorz P . z powiatu rypińskiego: - Po przeczytaniu oświadczenia ojca Hejmo, w którym ten jeszcze raz uznał się za ofiarę, a nie za sprawcę afery związanej z donosami na Kościół, doszedłem do wniosku, że ten człowiek musi być niezrównoważony. Nikt przy zdrowych zmysłach by się tak naiwnie nie tłumaczył.
       
  Czytelnik z Lubrańca: - Mam sześćdziesiąt lat i wielki żal do ludzi tkwiących od lat w polityce, takich jak bracia Kaczyńscy o to, jaki los zgotowali wielu Polakom. Dzięki nim znalazłem się wśród tych, którzy nie mają przed sobą żadnych perspektyw. Nie mają pieniędzy nie tylko na leki, ale w ogóle na godne życie.
       
  Czytelnik z powiatu brodnickiego: - Ani jedna z osób, które chcą się ubiegać o fotel prezydenta nie przekonuje mnie do tego, aby na nią zagłosować - łącznie z panem Religą. Mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach wreszcie swoją deklarację zgłosi ktoś wielkiego formatu, na którego Polacy mogliby bez wahania oddać swój głos w wyborach.
       
  Czytelniczka z Torunia: - Ubolewam, że w Partii Demokratycznej nie przeszła kandydatura profesora Mariana Filara z Torunia, w związku z czym nie stanie on do walki o fotel prezydenta. Gdyby wygrał, poza wszystkim byłby to splendor dla naszego regionu.
       
  Czytelnik z Inowrocławia: - Emeryci i renciści, nie głosujcie na Partię Demokratyczną! Bo znalazł się tam Jerzy Hausner - człowiek, który was okradł wstrzymując rewaloryzację. A dziadek Mazowiecki od dawna już powinien bawić prawnuki!
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo