"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Czytelnik z Brodnicy: - Zastanawiam się czym teraz zajmą się pracownicy IPN-u, aby uzasadnić istnienie swojej instytucji. Czystkę w szeregach SLD już przerabiali. Potem przerzucili się na przedstawicieli Kościoła. Kto będzie następny?
       
  Czytelnik z Koronowa: - Finał sprawy Lwa Rywina to policzek dla tych wszystkich, którzy nie mają wsparcia w postaci wielkich pieniędzy i dobrych adwokatów. U nas biedny człowiek - nawet za drobne przewinienie - ma jak w banku długą odsiadkę. Bogaty nawet z wielkiego przekrętu się wywinie.
       
  Czytelniczka z Lipna: - Słyszałam, że rząd chce przygotować program działań osłonowych dla najbiedniejszych, w związku z podwyżką akcyzy na olej i gaz. Nie podoba mi się to, bo znowu z moich podatków będzie chciał naprawiać swoje błędy.
       
  Czytelnik z Grudziądza: - Jeśli tak dalej rząd będzie się bawił cenami, jak ostatnio z gazem i olejem, to znacznie zwiększy się liczba ludzi żyjących w skrajnym ubóstwie. A może właśnie o to chodzi, żeby w naszym kraju była mała grupa ludzi bardzo bogatych i wielka rzesza biednych?
       
  Czytelnik z Kruszwicy: - Zamiast zajmować się działalnością braci Kaczyńskich, powinniśmy się skupić tylko na tym, jak zachowują się parlamentarzyści w naszym regionie. I czy w ogóle cokolwiek dobrego z ich pracy w Sejmie oraz Senacie wyniknęło.
       
  Czytelnik z Więcborka: - Podejście Francuzów i Holendrów do konstytucji unijnej powinno nam dać wiele do myślenia. Jeśli nasi zachodni sąsiedzi tak negatywnie potraktowali ten dokument, to znaczy, że nie był on wiele wart.
       
  Czytelnik z Sępólna Krajeńskiego: - Obchody 25 rocznicy powstania "Solidarności" to szyderstwo z ludzi, którzy kiedyś oddali serce tej związkowej idei. A dzisiaj wegetują. Liderzy "Solidarności" zadbali wyłącznie o swoje interesy. A o zwykłych ludziach zapomnieli. To naprawdę nie jest powód do świętowania. Ja to odbieram jako pogrzeb idei.
       
  Czytelniczka z Grudziądza: - W wielu szkołach podstawowych i gimnazjach są organizowane wycieczki zagraniczne. Efekt jest taki, że dzieci, których rodziców nie stać na finansowane takich eskapad czują się gorsze od swoich kolegów. To prawdziwa segregacja, której nie powinno być, jeśli nie chcemy, aby nasze dzieci już od najmłodszych lat rosły z poczuciem krzywdy.
       
  Czytelnik z Solca Kujawskiego: - Zgroza - tylko to słowo ciśnie mi się na usta, kiedy myślę o tym, co zrobił ojciec Hejmo. Jego wina jest większa o tej, którą mają na sumieniu pracownicy służb specjalnych. Bo on nie musiał donosić na Kościół. Oni zaś wykonywali swoją pracę.
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo