"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Wiesław z Bydgoszczy: - W telewizji młoda matka apeluje o pomoc finansową dla głuchego dziecka, któremu wszczepienie implantu pozwoliłoby na normalne życie. Dzieci w podobnej sytuacji jest w Polsce 300, ale nie ma pieniędzy na implanty. Tymczasem rząd lekką ręką przeznacza 5,4 mln zł na obchody 25-lecia "Solidarności". To wyjątkowa bezczelność!
       Adam z Kęsowa: - Z przerażeniem oglądałem "Prosto w oczy" poświęcone zdradzie ojca Hejmo.
  Panowie z IPN jawili mi się jak radzieccy komisarze z dawnych lat, którzy przyszli, orzekli, wydali wyrok. Odnoszę wrażenie, że zostały pogwałcone wszelkie prawa jakie przysługują obywatelowi. Dodam, że nie jestem zwolennikiem tego dominikanina, nie lubię, jak Kościół miesza się do polityki. Proszę sobie wyobrazić co nas wkrótce może czekać, gdy do władzy dorwą się Kaczyńscy - oni też uważają, że mają monopol na prawdę i sprawiedliwość.

       Grzegorz z Gniewkowa: - Rząd tłumaczy podniesienie akcyzy na olej opałowy tym, że musi zrównać ją z akcyzą na olej napędowy, bo wtedy nie będzie się opłacało kraść. Jak chcą równać, mogą przecież równać w dół. Dlatego uważam, że tym bezczelnym kłamstwem rząd chce ukryć prawdziwy powód - łatanie budżetowej dziury kosztem najuboższych obywateli. A sam nie może zacisnąć pasa?
       
  Andrzej z Torunia: - Przez wzrost akcyzy na olej opałowy, będę musiał zwolnić z firmy dwie, może trzy osoby. Przejdą na państwowy garnuszek. Idiotycznymi rozporządzeniami nasi władcy zlikwidują krok po kroku Polskę. Bez wojny!
       Iwona z Bydgoszczy: - Poglądy dzieci czytelniczki z Inowrocławia nie są wyrocznią w sprawie pana Kaczyńskiego. Też mam rodzinę w stolicy i ma ona złe zdanie o prezydencie. Nie to jest jednak ważne, ale ocena specjalistów. A ona nie pozostawia suchej nitki na Lechu Kaczyńskim. Za jego kadencji wzrosła administracja, sprowadził z Gdańska i zatrudnił znajomych, nie potrafił wykorzystać funduszy na inwestycje i pozyskać te z Unii, wypłacał gigantyczne nagrody "swoim" itp. itd., o czym informowały ogólnopolskie tygodniki.
       Robert z Bydgoszczy: - Współczuję posłowi Józefowi Gruszce, ale w pełni popieram dyrektora Prywińskiego, który nie chce przyjąć pacjenta do Szpitala Uniwersyteckiego poza kolejnością, mimo poselskiej legitymacji. Czy wytrzyma naciski polityków, bo zapewne takie będą, a może już są?
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo