Ludzie mówią

  Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Zgadzam się z opinią...
       
  ... że zieleń we włocławskim parku im. H. Sienkiewicza nie jest należycie pielęgnowana. Niestety, park nie jest jedynym miejscem, w którym tak jest. To samo dzieje się na ulicy Jagiellońskiej.
       Mieszkam w bloku...
       ... przy ulicy Łęgskiej czterdzieści trzy we Włocławku.
  Budynek jest ogrodzony, przed blokiem mamy parking. Niestety, parkują tu nie tylko samochody osobowe, ale także dostawcze i busy, przez co dla naszych aut osobowych brakuje miejsca. Interweniowałem w tej sprawie w spółdzielni "Ursus", ale bezskutecznie.
       Na skarpie...
       ... stadionu sportowego przy strzelnicy w Lubrańcu bawią się dzieci. Tymczasem dorośli wydobywają tam piasek, przez co powstały głębokie wykopy. Aż strach, że dojdzie tam kiedyś do tragedii.
       "Gazeta Kujawska" pisała...
       ... o bardzo dobrych wynikach testów szóstoklasistów ze Szkoły Muzycznej we Włocławku. Moje dziecko chodzi do "dwunastki" i w jego klasie wyniki były jeszcze lepsze. Średnia klasy to trzydzieści sześć i pięćdziesiąt dwie setne punktu.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo