"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Czy Polacy zostali obdarzeni jakąś specjalną misją ze strony Unii, że teraz wtykają palce w sprawy Kuby? Dlaczego państwa, które chcą żyć na własny sposób mają równać do szeregu? Nie podoba mi się to, że nasi przedstawiciele tak dają sobą manipulować. I próbują manipulować innymi.
       
  Michalina z Inowrocławia: - Jeżeli Ameryce czy Niemcom nie podoba się to, co dzieje się na Kubie czy na Białorusi, niech sami ruszą w tej sprawie palcem. Tymczasem oni pchają w to Polaków, sami zostając w cieniu. Włos się na głowie jeży, kiedy słucha się takich informacji. Czy Polacy zawsze muszą być chłopcami do bicia?
       
  Czytelniczka z powiatu lipnowskiego: - Zdaje się, że w naszym kraju nie ma żadnych problemów, żyjemy jak pączki w maśle, skoro zaczynamy się mieszać w sprawy Białorusi. Jeszcze trochę, a spróbujemy wyprostować Rosję, a potem Chiny. Tylko na miły Bóg, jakim prawem?
       Roman z powiatu mogileńskiego: - Pierwsza gwiazda Platformy Obywatelskiej - sławna Zyta Gilowska spadła z piedestału, bo w działaniu partyjnym forowała syna. W odwecie pani posłanka wystąpiła z PO. Tę osobę, tak emocjonalnie reagującą na krytykę, szykowano na stanowisko wicepremiera w rządzie, w którym karty rozdawałaby PO. Na szczęście już nic takiego nam nie grozi.
       
  Edward z Solca Kujawskiego: - Jak tak dalej pójdzie, jedno więzienie w kraju trzeba będzie przeznaczyć tylko do dyspozycji byłych policjantów - tyle ich ostatnio trafia za kratki, bądź znajdzie się tam w najbliższym czasie.
       
  Czytelnik z powiatu toruńskiego: - Jeżeli polska policja byłaby bez zarzutu, w naszym kraju na pewno byłoby o wiele mniej przestępstw. Ale jeżeli dochodzi do takich przypadków jak w Łodzi, gdzie z magazynów policyjnych zginęły narkotyki, albo na Śląsku, gdzie komendant jest zamieszany we współpracę z mafią, nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób łamie prawo. Przykład idzie z góry.
       
  Czytelnik z powiatu pilskiego: - "Pomorska" jest moją ulubioną gazetą. Dlatego dzwonię do redakcji z tym, co mnie boli. A boli mnie to, że by mieć kanał kulturalny tv muszę za to dodatkowo płacić. Jakim prawem? Ludzie, którzy opłacają abonament powinni mieć dostęp do całej oferty telewizyjnej.
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo