"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Mirosław Kowalski z Mogilna: - Opinie Czytelników na temat lidera PiS-u i jego brata to wielka kampania oszczerstw skierowana przeciwko Kaczyńskim. A gdzie odpowiedzialność Leszka Millera, Mariusza Łapińskiego czy innych działaczy SLD, którzy nasz kraj zaprowadzili na skraj przepaści? Zamiast oczerniać Lecha I Jarosława Kaczyńskich, należałoby raczej sprawiedliwie ocenić lewicę. To im należy się totalna krytyka.
       Józef z Bydgoszczy: - Boże, chroń nas przed takimi politykami, jakimi są bracia Kaczyńscy. Bo z tego, co nam proponują ci panowie, nic dobrego nie wyniknie.
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Po losowaniu Toto-Lotka usłyszałam, że nadwyżka pieniędzy, to znaczy 13 milionów złotych zostanie przeznaczona na renowację klasztoru kamedułów. Z jakiej racji? Te pieniądze należałoby przeznaczyć na dzieci, które czekają na operację, albo na protezy czy lekarstwa. Koszty renowacji klasztoru powinien pokryć Kościół.
       Zygmunt Urbanek z Włocławka: - Tym wszystkim, którzy mieli wątpliwości, czy prezydent Kwaśniewski powinien pojechać do Moskwy jednoznacznej odpowiedzi udzielił Putin. On do Warszawy nie przyjechał.
       
  Czytelniczka z Wąbrzeźna: - Dosyć tego poniżania i opluwania generała Jaruzelskiego! Ludzie, który ostatnio się tym zajmują, nie mają za grosz godności. Generał Jaruzelski zasłużył sobie na wdzięczną pamięć.
       
  Czytelnik z Bydgoszczy: - Jestem synem znanego działacza rolniczej "Solidarności". Moja rodzina przeszła gehennę w czasach stanu wojennego, gdy mocną ręką kraj trzymał Wojciech Jaruzelski. Dlatego nie zgadzam się z tymi, którzy tak bronią generała. Ten człowiek jest odpowiedzialny za cierpienia wielu polskich rodzin. Kto tego nie doświadczył, nie ma prawa zabierać głosu.
       Tadeusz z powiatu włocławskiego: - Najpierw uszczęśliwialiśmy Ukrainę. Chociaż sama by sobie poradziła. Teraz znowu chcemy uszczęśliwić Białoruś. Czy w naszym kraju już naprawdę nie ma żadnych innych problemów, że zaczynamy zaglądać sąsiadom do ich politycznego garnka?
       Czytelniczka z Chojnic: - Zamiast trzymać uczestników III Szczytu Rady Europy na Zamku Królewskim w Warszawie, należało ich zabrać na wycieczkę po polskich drogach. Może, przerażeni ich stanem, co bogatsi zrobiliby zrzutkę na budowę porządnych szos.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo