GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Energomaty do zakupu prądu w Zakładzie Energetycznym są popsute. Wrzuciłam pieniądze do urządzenia, ale kodu niezbędnego do kupienia prądu energomat mi nie wydrukował. Pieniędzy też nie oddał. Od razu interweniowałam w biurze obsługi, ale usłyszałam, że swoje pieniądze będę mogła odzyskać dopiero następnego dnia, bo właśnie wtedy energomat będzie opróżniany. To skandal. Tyle osób w biurze i nikt nie potrafi mi pomóc! Zostałam bez prądu i pieniędzy.
       Wielkie podziękowanie należy się ludziom, którzy doprowadzili do zakończenia budowy pomnika Piłsudskiego. Postument jest wspaniały, uroczystość jego odsłonięcia była cudowna. Jestem pod wielkim wrażeniem dzieła, które udało się zrealizować. Mimo wszystkich kłopotów i przeciwności.
       Wyłudzaniem pieniędzy od spółdzielców nazwać mogę to, co dzieje się na osiedlu Lotnisko. Już chyba nikt nie ogrzewa mieszkań, ale kaloryfery w korytarzach wciąż grzeją pełną parą. Nie można ich "skręcić". A potem wszyscy lokatorzy zostaną obciążeni kosztami niepotrzebnego ogrzewania.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo