Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Nie rozumiem...
       
  ... dlaczego Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Południe", mimo chłodu, nie zdecydował się na włączenie ogrzewania. Czy członkowie Zarządu nie słuchają prognoz pogody? Przecież, jeśli są podzielniki ciepła, to kto chce odkręci sobie zawór kaloryfera, a kto chce oszczędzać, tego nie zrobi.
       Jestem przerażony...
       
  ... skalą dewastacji na cmentarzu komunalnym we Włocławku. Ostatnio na nagrobku, którym się opiekuję, złodzieje próbowali ukraść śruby i uszkodzili płytę granitową. Wiem, że giną metalowe krzyże i wszystko, co można sprzedać w punkcie skupu złomu. Dlaczego w takim razie Straż Miejska zamiast patroli na cmentarzu, wyznacza patrole w lesie?
       Z "Gazety Kujawskiej"...
       
  ... dowiedziałem się, że pomysłowość Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji nie zna granic. Nie rozumiem jednak, co spółka miejska rozumie przez dbałość o studzienki kanalizacyjne, znajdujące się na posesji. Całe szczęście, że służby wojewody uchyliły ten punkt ustawy.
       Jestem inwalidką...
       
  ... pierwszej grupy, dla której jedyną radością jest działka poza miastem. Po zmianie regulaminu przewozów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego jeżdżę na działkę pekaesem, bo bilet jest tańszy i czekam, kiedy sprawą biletów na liniach podmiejskich zajmą się radni. Przecież prezydent to obiecywał!

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo