OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski

  OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami towarzyszącymi w rejonie ulic: Kujawska, Tartaczna, Lipowa, Młyńska, Topolowa w Solcu Kujawskim

  Na podstawie art. 17 pkt 2 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. nr 80, poz. 717 z późn. zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską w Solcu Kujawskim uchwały Nr XXIV/171/2005 Rady Miejskiej w Solcu Kujawskim z dnia 28 kwietnia 2005 r.
  w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wraz z usługami towarzyszącymi, w rejonie ulic: Kujawska, Tartaczna, Lipowa, Młyńska, Topolowa w Solcu Kujawskim.
  Wnioski do ww. planu miejscowego mogą być składane do dnia 17 czerwca 2005 r. w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy, ul. 23 Stycznia 7, 86-050 Solec Kujawski.
  Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo