Szansa na nowy fach

  (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Jesteś młody? Nie możesz znaleźć pracy? A może trzeba się przekwalifikować? Szkolenia pozwalające na zdobycie nowych umiejętności prowadzić będzie grudziądzki Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP.
       Grudziądzkie OHP rozpoczyna realizację projektu "Twoja wiedza-twój sukces" finansowany z pieniędzy Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkoleniami objętych zostanie 20. bezrobotnych w wieku od 18. do 24. lat, nie uczących się i nie mogących znaleźć zatrudnienia.
       Każdy uczestnik szkolenia przejdzie m.in. szkolenie z jęz. angielskiego, obsługi komputera, spotka się z psychologiem i doradcą zawodowym. Ostatnim etapem będzie szkolenie w nowym zawodzie. Szkolenia rozpoczną się już w maju i trwać będą do grudnia.
       - Kursy będą bezpłatne. Zapewniamy niezbędne materiały szkoleniowe, posiłek, a kursantom spoza Grudziądza, także zwrot kosztów dojazdu na zajęcia -
  mówi Stanisław Skolimowski, koordynator programu "Twoja wiedza - twój sukces".
       Bliższych informacji zasięgnąć można w Ośrodku Szkolenia i wychowania OHP przy ul. Parkowej 18, tel. 46-217-24 lub 46-240-21.
       -
       Dziś w "Pomorskiej" dodatek "Praca" z ofertami zatrudnienia w Grudziądzu i Wąbrzeźnie.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo