"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Włodzimierz z Inowrocławia: - Sukcesem zakończyły się starania o powołanie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. To zasługa parlamentarzystów oraz władz uczelni. Przykre, że nie będzie w nim Collegium Medicum, które z pewnością dodałoby splendoru. Stało się to przez krótkowzroczność profesor Miścickiej-Śliwki, która wybrała mariaż z UMK. Rzecz jest nie do odwrócenia.
       Bogdan z Sępólna: - Za sprzątanie lasów powinni płacić producenci napojów sprzedawanych w bezzwrotnych opakowaniach, a także właściciele sklepów, którzy takie wyroby sprzedają. Dziś jest taka bieda, że każda butelka, każda puszka są zbierane i sprzedawane i one z pewnością nie zatruwają naszego środowiska.
       Alina z Chojnic: - Dziwią mnie wypowiedzi przywódców prawicy na temat minionego okresu. Przecież m.in. bracia Kaczyńscy kształcili się wówczas, zdobywali dyplomy, szczycą się tytułami. To wielkie zakłamanie z ich strony.
       Ewa z Torunia: - Na pytanie czy Lech Kaczyński jest dobrym prezydentem Warszawy, ponad 50 proc. internautów odpowiedziało, że nie. Nic dziwnego, bo nie potrafił skorzystać z unijnych dopłat, nie wykorzystał wszystkich pieniędzy na inwestycje. Ludzie chcą sprawnie zarządzanego miasta, a nie organizowania rocznic, sięgania do historii. I ten pan chce rządzić całą Polską!
       Marek z Bydgoszczy: - Marek Jurek z Prawa i Sprawiedliwości gorąco popierał pana Wildsteina, autora lustracyjnego skandalu. Teraz grzmi przeciwko prezesowi Kieresowi, bo ujawnił nazwisko ojca Hejmo jak współpracownika SB. Ta pełna obłudy postawa tego pana, przedstawiciela tej właśnie partii, wcale mnie nie dziwi.
       Wala z Bydgoszczy: - Łzy mi popłynęły, gdy przeczytałam o podpaleniu po raz kolejny skansenu w Toruniu. Co za barbarzyńcy mieszkają wśród nas!
       Działkowiec z Włocławka: - Likwidacji PZD mogą chcieć ci, którzy nie mają pojęcia o pracy zarządów. Czyje będą drogi, urządzenia? Każdy będzie musiał na własną rękę zawierać umowy na wywóz śmieci, za wodę. Panom z Prawa i Sprawiedliwości chodzi zapewne tylko o skłócenie Polaków.
       Bożena z Bydgoszczy: - Jestem zdecydowanie za wykupem działek, łącznie z infrastrukturą.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo