"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Czytelnik z Włocławka: - Jestem rzemieślnikiem, mnie również szefowie marketów proponowali współpracę, oczywiście za wysoką prowizję. Musiałbym im płacić dosłownie za wszystko. Doszedłem do wniosku, że oni na tym zarobią, a ja będę musiał zamknąć interes. Moi koledzy, którzy zgodzili się na współpracę już zbankrutowali.
       Wojciech z Chojnic: - Podobno chcemy pożyczyć 100 milionów euro na modernizację dróg. Nie musielibyśmy tego robić, gdyby w naszym kraju nie marnowano pieniędzy, które jako podatek drogowy płacimy przy okazji kupna benzyny.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Denerwują mnie informacje o dopłatach unijnych dla rolników. Nie pracuję na roli, ale czy to oznacza, że jestem gorszy? Moja praca też jest ważna. Czy pracujący poza rolnictwem nie są godni unijnych pieniędzy?
       Marek z powiatu bydgoskiego: - W rankingach dotyczących bezrobocia czy potencjału gospodarczego nasze województwo wypada fatalnie. Przodujemy w bezrobociu, wskaźniki produkcji są bardo złe. Aż wstyd mieszkać w takim regionie. Najgorsze, iż nie słychać, aby władze województwa miały pomysł na to, aby żyło się nam tutaj lepiej.
       Czytelnik z Włocławka: - Kocham zwierzęta, ale uważam, że trzymanie w domu kilku psów czy kotów to gruba przesada. Na to ewentualnie mogą sobie pozwolić właściciele domków jednorodzinnych. Winą za to, że nagle psy i koty mają tylu miłośników obarczam weterynarzy i producentów żywności dla zwierząt. Reklama w telewizji robi swoje. A potem mamy zabrudzone ulice i sforę wyjących psów za ścianą.
       Czytelnik z Grudziądza: - Dziwię się, iż prymas Glemp ma tak marne notowania w kraju. Podobnie jak wielu innych Polaków bardzo go cenię za spokój i ciepło, które nosi w sobie. Zresztą prymas Wyszyński nieprzypadkowo wskazał go na swojego następcę. On znał się na ludziach.
       Czytelnik z Sępólna Krajeńskiego: - W telewizji jeden z fachowców od energii jądrowej twierdził, że sprawa Czarnobyla była mocno rozdmuchana, bo poza Ukrainą i Białorusią obywatele innych państw otrzymali bardzo małą dawkę promieniowania. A co na to fachowcy, którzy przedstawiali to w zupełnie innym - bardzo dramatycznym świetle?
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo