Ludzie mówią

  Not. (bas)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Zdumiewa mnie postawa takich osób...
       
  ... jak pani, która w piątek wypowiadała się w tej rubryce na temat hałaśliwości orszaków weselnych. O ile wiem w godzinach nocnych ślubów się nie udziela, a jeśli w dzień młodzi ludzie chcą zaakcentować doniosłość chwili, to ich sprawa. Śmieszne, że ktoś, kto mieszka przy placu Wolności, żąda spokoju jak na wsi.
       Nie mieszkam w okolicy "Ursusa"...
       ... ale też boję się, że nowy zakład unieszkodliwiający odpady medyczne, zanieczyści powietrze w mieście. Uważam, że takie inwestycje powinny być jednak lokalizowane z dala od miejskich zabudowań.
       Z przyjemnością patrzę...
       ... że na ulicy 3 Maja we Włocławku zrobiło się czysto. Ten wielki odkurzacz, który jeździ po ulicy, skutecznie załatwił problem psich odchodów. Mam nadzieję, że systematycznie będziemy widywać to urządzenie, pracujące na deptaku.
       Jakoś trudno mi uwierzyć...
       ... w sierpniowy termin ukończenia alei Królowej Jadwigi. Pan prezydent i wykonawcy zapewniają, że jest to termin realny, ale gdy byłem ostatnio tam na spacerze widziałem, że jeszcze wiele jest do zrobienia.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo