GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowali: (marz, mat)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Uważam, że Straż Miejska w Grudziądzu zbytnio skoncentrowała się na gnębieniu kierowców, zamiast egzekwować czystość i porządek zwłaszcza w centrum miasta. Najwyższy czas oduczyć posiadaczy psów od wyprowadzania swoich pupili na spacerowe miejsca dla ludzi, np. na Górę Zamkową, która ma się stać tego lata magnesem dla mieszkańców i turystów.
       Stare, niemieckie tramwaje jeżdżące w Grudziądzu miały być w MZKprzejściowo.
  Do czasu, gdy pojawią się nowe wozy. Niestety, te antyki nadal jeżdżą, często się psują i blokują ruch. Pasażerowie z innych miast są rugani przez motorniczego za stanie na schodkach tramwaju i nieświadome przecież blokowanie zamykania drzwi. Trzeba na tych tramwajach wywiesić napis: "zabytek" i traktować jak atrakcję turystyczną Grudziądza.
       Okazuje się, że Unia Europejska pieniądze. daje na dobre projekty, ale dmucha na zimne i chce Bóg wie jakich zabezpieczeń, np. w postaci weksli. Grudziądzowi przyznali 65 mln zł na budowę drogi średnicowej, ale boją się, że pieniądze może nie zostaną wykorzystane, jak należy i chcą przedłożenia weksla. Właściwie to się nie dziwię widząc, ile afer mamy w Polsce, co się odbija na braku zaufania także do samorządów lokalnych.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo