Przed odsłonięciem

  Przed odsłonięciem

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Dobiegają końca prace przy montażu Pomnika Marszałka Piłsudskiego i Wojska II RP, a organizatorzy jego odsłonięcia przygotowują uroczystość, która odbędzie się 12 maja. Do Grudziądza przyjedzie wiele ważnych delegacji.
       Przewodniczący społecznego komitetu budowy pomnika Eugeniusz Feldmann zabiega u sponsorów o pokrycie kosztów (brakuje jeszcze 15.000 zł) wierząc, że uda się te pieniądze zdobyć. Jednocześnie uczestniczy w przyuroczystości odsłonięcia pomnika, w której wezmą udział delegacje ze stolicy. Do 12 maja jest jeszcze dość czasu na przygotowanie pl. Niepodległości tak, aby nie trzeba było się go wstydzić.
       Pojawi się wielu dziennikarzy z kamerami i aparatami fotograficznymi, którzy nie powinni uwiecznić np. zamalowanej sprayami ściany pasażu, stanowiącej tło pomnika. Nie jest to wielki koszt, a bardzo poprawi wygląd budynku.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo