GAZETA, SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Piotr z Bydgoszczy: - Udział polskich żołnierzy w irackiej misji był tematem ostatnich obrad sejmowych. Debata toczyła się przy niemal pustej sali. Kiedy w Polsce ktoś zrobi porządek z wybrańcami narodu, którzy hojnie opłacani przez podatników, interesują się głównie własnymi sprawami?
       Rencista z Pakości: - Przysłuchuję się często obradom naszego parlamentu i jestem przekonany, że obydwie izby - zarówno Sejm, jak i Senat - powinny zostać znacznie odchudzone. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można by przeznaczyć choćby na budowę ujęć wody.
       Robert z Bydgoszczy: - Skandalicznie zachowała się sędzia Maria Lewandowska nie pozwalając na relacjonowanie procesu oskarżonej o przyjmowanie łapówek byłej wykładowczyni z Akademii Bydgoskiej. Kiedy wymiar sprawiedliwości zacznie bardziej przejmować się interesem ofiar, a nie oskarżonych?
       Knach z Osielska: - Jak się świętuje, to się nie pracuje. Proponuję zatem, by pieniądze zarobione w dniu proponowanym na święto Jana Pawła II przeznaczyć na cele charytatywne.
       Henryk z Brodnicy: - W publicznej telewizji zaprezentowali się młodzi aktorzy. To co zobaczyłem i usłyszałem - po tygodniu pełnym modłów - wołało o pomstę od nieba. Co za plugawy język! Gratuluję szefowi "Jedynki" taktu, wyczucia!
       Stefan z Grudziądza: - Polsce grozi kara za niewprowadzenie numeru alarmowego 112. Czy ktoś za to zostanie ukarany? Boli mnie, że odpowiedzialność za błędy ponosi się tylko do pewnego szczebla. Szeregowy pracownik zawsze ponosi konsekwencje swoich czynów, ci na górze - nigdy. Choć ciężar gatunkowy ich błędów jest znacznie większy. Czas też, byśmy mogli głosować na konkretne osoby, a nie na partie, którym wydaje się, że potrafią rządzić.
       Czytelnik z Torunia: - Coraz głośniej o tym, by płacić dodatkowo na dzieci. Mam nadzieję, że nie wróci z czasów komuny, tzw. bykowe, że nie będą w Polsce karać za brak dzieci. To byłby absurd.
       Anna z Barcina: - Zirytował mnie Antykomunista z Internetu krytykujący świetnego dziennikarza "Pomorskiej". Widać komentarze red. Raszei są za mądre, by zrozumiał ich wymowę ten złośliwy pan.
       
  Krzysztof z Bydgoszczy: - Państwo powinno zabronić sprowadzania starych samochodów, które coraz bardziej zanieczyszczają środowisko naturalne, stanowią zagrożenie na drogach.
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo