GRUDZIADZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Dlaczego zniknęły pojemniki na makulaturę? Kiedyś stały w każdym "ciągu" śmietników do segregacji odpadów. Teraz nie ma ich chyba już nigdzie. Czy nie zależy nam już na segregowaniu odpadów i wykorzystywaniu materiałów wtórnych?
       "Podziękować" pragnę osobie, która w dniach żałoby narodowej po śmierci papieża, ukradła z mojego samochodu antenę od radioodtwarzacza. Złodzieje jednak nie potrafią uszanować żadnej świętości. A Polacy nie potrafią się zmienić. Stwierdzam to z tym większą przykrością, że sam też jestem Polakiem.
       To przykre, że w dniu, w którym umierał papież, w niektórych szkołach do wieczora trwały dyskoteki. Przecież było wiadomo, że Ojciec Święty jest w bardzo złym stanie. To chyba nie najlepsza okazja do tańca i radowania się. Nie powinniśmy się dziwić, że mamy złą młodzież, skoro jest wychowywana bez poszanowania dla cierpienia takiej osoby.
       Chodnik przy bloku Śniadeckich 58 jest dokładnie zastawiony samochodami. Kierowcy parkują tu tak bezczelnie, że piesi nie mogą przejść. Dla kogo są więc chodniki na Strzemięcinie: dla kierowców czy pieszych? Służby porządkowe powinny się tym zainteresować.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo