Not. (ada)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Dzwonię z Lubrańca...
       
  ... by powiedzieć, że jestem pełen uznania dla dyrekcji hipermar-ketów we Włocławku, które z uwagi na śmierć Papieża Jana Pawła II, zadecydowały o zamknięciu swoich placówek w niedzielę. Miały wyczucie powagi wydarzenia. Nie mogę tego powiedzieć o sklepikach w Lubrańcu. Te otwarte były non stop.
       Władze Włocławka...
       ... zorganizowały wyjazd delegacji miasta na pogrzeb Ojca Świę-tego, oczywiście za pieniądze podatników. Szkoda, że w skład delegacji, poza prezydentem, weszli sami radni, a nie pomyślano, na przykład, o przedstawicielach środowisk kultury czy sportu.
       Wstyd mi za...
       ... włodarzy Włocławka. Flagi wywieszone na ulicach miasta na znak żałoby narodowej, są bardzo brudne. Mam nadzieję, że przed narodowym świętem, które przypada 3 Maja, zawieszone zostaną czyste flagi. Jest jeszcze dużo czasu, by odpowiednie służby o to zadbały.
       Mamy już wiosnę...
       ... ale krany z wodą na cmentarzu komunalnym przy ulicy Chopina we Włocławku wciąż są zakręcone. Już pora, byśmy mogli korzystać z wody, bo niby jak mamy robić porządki czy wstawiać świeże kwiaty do wazonów? I niech żadne służby nie tłumaczą się nocnymi niewielkimi przymrozkami, bo żaden wodociąg w takiej temperaturze nie zamarznie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo