GRUDZIĄDZ 45--1920

  Notowali (marz, woj)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz, a nawet do reklamowego folderu CKT. W zapowiedziach kwietniowych imprez znalazła się informacja o kolejnym Niedzielnym Koncercie w Teatrze. Wśród mających wystąpić w Grudziądzu muzyków z Bydgoszczy autorzy folderu wymieniają także Janusza Bobińskiego , przedstawiając go jako "solistę orkiestry reprezentacyjnej Państwowej Orkiestry Wojskowej" !
  Wydaje mi się, że w dostarczonych do CKT materiałach przy nazwisku Janusza Bobińskiego podano "solista Orkiestry Reprezentacyjnej POW". Rozszyfrowanie pewnych skrótów ludziom w miarę inteligentnym nie powinno sprawiać trudności. Nie zdziwiłbym się, gdyby w biuletynie Pomorskiego Okręgu Wojskowego ukazała się informacja, że koncert odbędzie w "Centrum Kameralno-Towarzyskim" lub "Cesarsko-Królewskim Teatrze" w Grudziądzu.
       Mniej kosztowało ogrzewanie mieszkań w spółdzielczych blokach w Grudziądzu, więc powinniśmy zapłacić odpowiednio mniejszy czynsz. Jednak na razie jakoś władze spółdzielni nie sygnalizują radośnie, że udało się zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków. A przecież temperatura tej zimy w styczniu sięgała kilkunastu stopni - na zewnątrz oczywiście. I tylko kilka dni tak naprawdę było prawdziwie mroźnych.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo