Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  notował: (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Na ulicy Łęgi, nieopodal bloku numer 5, jest rondo służące mieszkańcom za parking. Właśnie teraz stoją na nim trzy TIR-y i nie dość, że nie ma gdzie postawić samochodu, to jeszcze w dodatku nie można nawet zawrócić. W tak ciasnej uliczce powinien stanąć znak zakazujący wjazdu, a przynajmniej parkowania ciężarówek.
       Nie powinniśmy tolerować sytuacji, w której żona prezydenta miasta, oskarżona o przestępstwo, znajduje ciepłą posadę, opłacaną z pieniędzy podatników. Nie powinniśmy się zgadzać na to, aby jej pensja uszczuplała budżet zadłużonego szpitala. A przede wszystkim nie powinniśmy zgadzać się na to, aby młodzież miała kolejny przykład tego, że władzy wolno wszystko.
       Za mało zieleni jest na naszych osiedlach mieszkaniowych. A posadzenie kilku drzew i krzewów to nie jest przecież taki duży wydatek!

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo