Miesięczne taniej

  (w)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Od nowego miesiąca grudziądzki MZK zamierza obniżyć ceny biletów miesięcznych. Nowe tańsze znaczki będzie można kupić już od poniedziałku.
       - Nie zmieniamy dotychczasowych zasad obowiązywania biletów miesięcznych - powiedział wczoraj "Pomorskiej" Marek Sikora, prezes MZK Sp. z o.o. w Grudziądzu - obniżamy jedynie ceny, co miesiąc kupowanych, znaczków. Promocja ta dotyczy wyłącznie znaczków do biletów miesięcznych kupowanych na cały miesiąc. Superpromocję pragniemy zaoferować pasażerom korzystającym z czterech linii autobusowych numer: 5, 6, 10 i 16.
       
  Cena znaczka do biletu miesięcznego na liniach autobusowych: 5, 6, 10 i 16 ważnego we wszystkie dni tygodnia na jedną linię autobusową wynosić będzie 48 zł.
       Na pozostałych grudziądzkich liniach MZK cena znaczka do miesięcznego biletu trasowanego, ważnego we wszystkie dni tygodnia spadnie, w przypadku biletu normalnego, z 70 na 60 zł. Znaczek do takiego samego biletu, ale ulgowego kosztować będzie 30 zł.
       Znaczek do normalnego miesięcznego biletu sieciowego (ważnego we wszystkie dni tygodnia) kosztować będzie już nie 88 a 78 zł, a znaczek do ulgowego miesięcznego biletu sieciowego kosztować będzie 39 zł.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo