"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 800-170-755 E-mail: [email protected]
       Tadeusz z Nakła: - Jestem niezmiernie wdzięczny "Pomorskiej" i redaktorowi Knapikowi za napisanie o tym, co dzieje się w naszym mieście za sprawą burmistrza. Bo odkąd ten pan nastał w ratuszu, w Nakle dzieje się bardzo źle. Mam nadzieję, że dzięki publikacjom w "Pomorskiej" uda się wreszcie wyeliminować przyczynę tej sytuacji.
       K.P. z Torunia: - Burmistrz Nakła Piotr Centała to piękny, samorządowy "wzór" prawa i sprawiedliwości, co szczegółowo opisano w magazynie "Pomorskiej" w artykule "Miasto to ja!".
  Szkoda tylko, że jedynie mimochodem, pod koniec artykułu, zaledwie wspomniano, iż pan Centała jest "aktywnym członkiem PiS". Czy nie należało tej przynależności do Prawa i Sprawiedliwości wyeksponować już w podtytule na 1 stronie gazety, jak to się praktykuje w przypadku opisywania wyczynów lewicowych kombinatorów? Chwały gazecie może też przysporzyć wyduszenie z liderów PiS opinii o dokonaniach ich działacza z Nakła.

       Czytelnik ze Świecia: - Zamiast kłócić się i wzajemnie oskarżać, nasi politycy powinni się zabrać poważnie za gospodarkę. Bo właśnie tam jest dla nich pole do popisu. Teraz mamy w Polsce polityczno-gospodarczy bałagan, a przez to wiele niedożywionych dzieci, co ostatnio wytyka nam nawet Unia Europejska.
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Poseł Kłopotek z PSL-u murem stoi za Józefem Gruszką, uważając, że ten pan ma prawo zasiadać w parlamentarnej komisji śledczej. Tym samym pan poseł broni kłamstwa. Józef Gruszka skłamał wielokrotnie wypowiadając się na temat swojej wiedzy o zatrzymaniu jednego z asystentów. Nawet gdyby skłamał tylko raz, już to dyskwalifikowałoby go jako członka komisji, która ma sądzić innych.
       Czytelnik z Piechcina: - Jestem pełen uznania dla członków komisji śledczej ds. Orlenu, głównie dla pana Miodowicza, Giertycha i Wassermana. Cenię ich kulturę i dociekliwość. Dzięki takim ludziom jak oni wierzę, że w naszym kraju naprawdę mamy demokrację.
       Czytelniczka z Radziejowa: - Nie rozumiem, dlaczego członkowie komisji śledczej tak się uparli, aby przesłuchać prezydenta. Aleksander Kwaśniewski ma wiele ważniejszych obowiązków i spraw na głowie niż tłumaczenie, czy zna lobbystę Dochnala.
       Czytelnik z Chojnic: - Kierowcy powinni się zatrzymywać przed przejazdami kolejowymi nawet wtedy, gdy nie ma tam znaku stop. Gdyby to im weszło w krew, nie dochodziłoby do takich tragedii jak ta, która zdarzyła się we wtorek pod Otwockiem.
       
  Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo