GRUDZIĄDZ 45-11-920

  GRUDZIĄDZ 45-11-920

  Notowała (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Dziwię się handlowcom prowadzącym w Grudziądzu małe sklepy , a także bary i kawiarnie, że tak strasznie są przeciwni supermarketom. Przecież niejednokrotnie zauważyłem, jak kupują w supermarketach większe ilości tanich napojów, np. piwa, soków i różnych artykułów spożywczych, aby odpowiednio drożej sprzedawać je w swoich placówkach!
       Widać, kto uczy naszą młodzież po reakcji dyrektorów i nauczycieli na reorganizację oświaty w mieście. Okopali się na swoich spokojnych miejscach pracy i najlepiej, aby tak było do końca świata. Sami nie rozumieją potrzeby zmian, tym bardziej nie wytłumaczą ich młodzieży. Powinny już dawno być nie tylko nowe szkoły, ale i normalne programy nauczania, dające wiedzę przydatną w życiu. Jesteśmy w Unii Europejskiej i nasi nauczyciele powinni mieć szersze horyzonty, niż sięgające własnego podwórka. Inna rzecz, że władze oświatowe nie potrafią sensownie wyjaśnić potrzeby zmian.

       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo