Praca za granicą

  (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W najbliższy czwartek, w gruądzkim urzędzie pracy odbędzie się spotkanie przygotowywane dla osób, które chcą wyjechać do pracy za granicę.
       Spotkanie będzie miało charakter informacyjny. Nie należy oczekiwać składania konkretnych ofert. Za to przedstawione zostaną informacje o tym jak i gdzie szukać bezpiecznego i legalnego zatrudnienia w krajach Unii Europejskiej.
       Cykl krótkich wykładów poprowadzą specjaliści z urzędów pracy w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu i Grudziądzu. Jego uczestnicy dowiedzą się m.in. jak uniknąć nieuczciwych pośredników.
       Przygotowywane są także prelekcje o zachodnich rynkach pracy, podczas których będzie można dowiedzieć się jacy specjaliści są poszukiwani w wybranych krajach UE. Najwięcej czasu poświęcone zostanie Anglii, która jest najczęstszym kierunkiem wyjazdów Polaków, poszukujących pracy. Omówione zostaną m.in. warunki życia i pracy w Wielkiej Brytanii.
       Seminarium jest otwarte i udział w nim wziąć może każdy. Odbędzie się 10 marca, w sali 308 Powiatowego Urzędu Pracy w Grudziądzu. Początek o godz. 10.00.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo