Not. (ada)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Wybrałem się ...
       
  ...niedawno do Parku Sienkiewicza we Włocławku. Niestety, zrezygnowałem ze spaceru, gdyż nie mogłem utrzymać się na żadnym podejściu. Zima zimą, ale przecież ktoś odpowiada za stan alejek.
       Zdenerwowałem się...
       ...gdy zobaczyłem wulgarne graffiti na świeżo pomalowanym murze. Przeraża mnie to chuligaństwo.
       Znów doszło...
       ...do tragicznego wypadku na ulicy Leśnej we Włocławku, gdzie jest nowa nawierzchnia i prędkość ograniczona do czterdziestu kilometrów na godzinę. Niestety, kierowcy w tym miejscu po prostu szarżują. Proponuję zainstalować tam radar policyjny, może to ich poskromi.
       Sądy i prokuratury...
       ...zorganizowały dyżury prawników dla ofiar przemocy. Szkoda tylko, że odbywały się one w godzinach pracy. Jestem przekonany, że więcej osób skorzystałoby z tych porad, gdyby udzielane były w godzinach popołudniowych.
       Warto pochwalić...
       organizatorów wczorajszego kuligu, który został zorganizowany na Zazamczu, a dokładniej na stadionie Przylesie. Pogoda dopisała wspaniale, dzieciaki bawiły się świetnie, dorośli zresztą też. Szkoda, że takich imprez nie organizuje się więcej...
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo