Zbudujemy wielkie centrum

  Zbudujemy wielkie centrum

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Jeszcze w tym półroczu rozpoczną się prace związane z budową wielkiego centrum handlowego na terenie Wojsko - Hallera C. Zapowiedziała to wiceprezydent miasta Małgorzata Malinowska.
       - Skoro wojewoda poparł racje prezydenta Grudziądza w spornej sprawie co do prawa budowy w Grudziądzu centrum handlowo-usługowo-rozrywkowego, na terenie oznaczonym symbolem Wojsko - Hallera C rozpocznie się budowa tego obiektu - twierdzi wiceprezydent Grudziądza Małgorzata Malino - prace ruszą jeszcze w tym półroczu. Dzięki temu w około półtora roku dołączymy do tych dużych miast, które posiadają podobne wielkie centra handlowe.
       Powierzchnia hipermarketu z multikinem może sięgnąć 35. 000 m kw. Wiceprezydent Malinowska zaprzecza, jakoby miasto było przeciwne budowie multikina przy ul. Piłsudskiego, przez innego, zainteresowanego tą inwestycją inwestora. - Jeszcze się ostatecznie nie zdecydował - oświadczyła.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo