"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelniczka z powiatu rypińskiego: - Cieszę się, że Anna Walentynowicz dostała odszkodowanie. I wcale nie mam pretensji, że pieniądze pójdą z moich podatków. To wstyd, że tak zasłużona osoba musiała się sama upomnieć o wsparcie.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Jeżeli ktoś świadomie bierze udział w rewolucji, nie robi tego dla profitów, ale dla idei. Dlatego uważam, że odszkodowanie dla Anny Walentynowicz to wielkie nieporozumienie.
       Czytelnik z Nakła: - Jeśli lekarze sami sobie wybudują szpitale i przychodnie, to będą mieli prawo brać opłaty za leczenie.
  Ale większość placówek, która obecnie funkcjonuje powstała z naszych podatków. To my, pacjenci, daliśmy środki na ich wybudowanie. Dlatego lekarze nie mają prawa brać od nas ani grosza za leczenie.

       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Przez długie lata wielkim zaufaniem Polacy darzyli przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości. Teraz okazało się, że i to środowisko nie jest wolne od różnych przywar, z korupcją włącznie. Czas najwyższy patrzeć tym ludziom na ręce. Moja babcia mówiła: kto ma pieniądze, chodzi na bale, kto ich nie ma, siedzi w kryminale. Coś w tym jest.
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Nie zgadzam się z opiniami tych, którzy uważają, że aresztem zrobiono neurochirurgowi Helidorowi K. krzywdę. Byłam w sytuacji, kiedy ukochany mąż czekał na operację, a ja zastanawiałam się skąd na to wziąć pieniądze. Nie życzę nikomu tego, co wówczas przeżywałam. Lekarze są od tego, żeby pomagać ludziom, a nie by wyciągać od nich ostatnie grosze.
       Zdzisława z Inowrocławia: - Mam wykształcenie wyższe, przepracowałam wiele lat. Niestety, niewiele dziś z tego mam. Nie stać mnie na kupno komputera, chociaż bardzo by się przydał, w związku z moimi zainteresowaniami matematyczno-fizycznymi. Dlatego bardzo dotknęła mnie opinia Lecha Wałęsy, że ten kto nie korzysta z komputera jest analfabetą. I kto to mówi?
       Czytelnik z Inowrocławia: - Stanowczo za mało - przy okazji informowania o aferze PZU - mówi się o udziale w niej prawicy. Bo przecież to za rządów AWS zaczęła się ta historia.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Jest sposób na pijanych kierowców. Otóż wystarczy tylko opracować tabelę, na podstawie której, w oparciu o wyniki badań alkomatem odbierano by prawo jazdy - albo na kilka miesięcy, albo nawet na zawsze.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo