Auto w nagrodę

  (dd)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Grudziądzka komenda policji jest najlepszą w regionie kujawsko-pomorskim. W nagrodę jednostka otrzymała nowe auto.
       Powody do satysfakcji
       
  - Dwa lata temu, podczas odprawy rocznej w Grudziądzu, problemem, na który wskazaliśmy, były rozboje. To one rzutowały na poczucie bezpieczeństwa w mieście. Wtedy nie mieliśmy jeszcze tak dobrego rozpoznania. Dziś mamy już powody do satysfakcji - mł. insp. Barbara Horbik-Piazdecka , komendant wojewódzki policji chwaliła wczoraj pracę grudziądzkiej policji. Jak się okazało, nasza jednostka jest najlepszą w województwie kujawsko-pomorskim i jedną z najlepszych w kraju.
       - Oceniane były nie tylko wyniki statystyczne, ale także poczucie bezpieczeństwa mieszkańców - mówiła komendant Horbik-Piazdecka. - Bardzo dobrze, że w minionym roku udało się zakończyć wiele trudnych spraw. Na koniec roku, w prokuraturze nie było ani jednej zalegającej powyżej 6 miesięcy.
       
  Niedosyt
       
  Wciąż są jednak kategorie, w których można jeszcze wiele zrobić. Przede wszystkim są to drobne kradzieże i zapobieganie wypadkom drogowym. - Czuję niedosyt, że zbyt wielu przestępców wciąż dysponuje nielegalnie zdobytym majątkiem - mówiła Horbik-Piazdecka.
       Prezent w nagrodę
       
  W rocznym zestawieniu wojewódzkim grudziądzka policja zajęła najwyższe miejsce. Za nią sklasyfikowano komendy w Brodnicy i Świeciu nad Wisłą.
       Nagrodą dla najlepszych był radiowóz - opel astra. Wczoraj został on dostarczony i wpisany na stan jednostki w Grudziądzu.
       Nowy wóz już od wczoraj służy policjantom z sekcji prewencji.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo