"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelnik z Ciechocinka: - Nie ma się co obrażać na Rosjan za Jałtę. Gdyby na konferencji w 1945 roku nie dokonano podziału granic w Europie i podziału politycznych wpływów, od razu po wojnie mielibyśmy sytuację, jaką mamy teraz. Wiele osób by nie kontynuowało nauki, bo rodzin na to nie byłoby stać. Panowałoby bezrobocie i nędza.
       Czytelniczka z powiatu toruńskiego: - Bardzo dobrze, iż polska delegacja rządowa wybiera się do Moskwy na uroczystości związane z rocznicą zakończenia II wojny światowej. Sprawa Jałty nie powinna dzisiaj komplikować naszej polityki zagranicznej.
       Czytelnik z Włocławka: - Jak podała telewizja, Urząd Kontroli Skarbowej w Warszawie za 1,5 miliona dolarów rocznie wynajmuje siedzibę od jakieś spółki, która jest zarejestrowana w raju podatkowym na wyspie Jersey. Pieniądze polskich podatników w bezczelny sposób są marnowane, by z jednej strony urzędnicy mieli luksusowe warunki - a z drugiej - aby ktoś na tym dobrze zarobił. Teraz już wiadomo, dlaczego w budżecie brakuje pieniędzy na służbę zdrowia i parę innych równie ważnych spraw.
       Czytelnik z Brodnicy: - Współczuję emerytom i rencistom, bo znowu nie mogą liczyć na waloryzację świadczeń. A przecież dla tych ludzi nawet 2-3 złote miesięcznie więcej to już wielka radość, bo można wnukom kupić tabliczkę czekolady.
       Czytelnik z Chojnic: - Nigdy nie sądziłem, że tak łatwo można porzucić przekonania lewicowe i polityczne uczucia skierować w stronę przeciwnej opcji. Zauroczenie pana Hausnera Unią Wolności to dowód, że nie o poglądy tu chodzi, ale o własny interes.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Podczas wtorkowego posiedzenia Sejmu, jaki miałem okazję oglądać w telewizji, posłowie zupełnie nie byli zainteresowani tym, co mówi marszałek. Zachowywali się, jakby byli w kawiarni. Mamy jeszcze jeden dowód na to, że parlamentarzystów nie obchodzą obrady. Czas więc podziękować temu towarzystwu.
       
  Czytelnik ze Świecia: - Dyskusja, jaką we wtorek prowadzili parlamentarzyści na temat abonamentu rtv miała żenująco niski poziom. Można było odnieść wrażenie, że ze strony mediów ludzie dostają towar najwyższej jakości, tylko oni są niewdzięczni. A przecież w telewizji lecą same powtórki, do tego zarobki szefów tv to granda w biały dzień. O tym nie mówiono.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo