"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Czytelniczka z Bydgoszczy: - Zamykanie kuchni w szkołach to skandal. Dla wielu dzieci obiad zjedzony w szkolnej stołówce to jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia. Nie można dopuścić do tego, żeby dzieci głodowały.
       Czytelnik z powiatu toruńskiego: - Źle się stało, że termin wyborów wyznaczono na jesień. Lewica i tak już myśli tylko o ewakuacji w bezpieczne miejsce. Wicepremier Hausner nie bez powodu opuścił SLD.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Współczuję ludziom, którzy z powodu własnej niezaradności nie wpasowali się w obecną rzeczywistość. Ale - jak mam okazję nieraz obserwować - wiele osób wyciągających rękę po pomoc państwa to ci, którzy tylko żądają, od siebie nic nie proponując.
       Czytelniczka z powiatu włocławskiego: - Ktoś z mojej rodziny pracuje w ośrodku pomocy społecznej. To, co opowiada o zachowaniu niektórych petentów, woła o pomstę do nieba. Ludzie uważają, że państwo musi im dać pieniądze. Ale nie życzą sobie, aby czegokolwiek od nich wymagać. Jakim cudem wyhodowaliśmy sobie w tak krótkim czasie grupę ludzi, którzy potrafią tylko wyciągać rękę po pomoc?
       Czytelniczka z Brodnicy: - Jestem za tym, aby spośród spraw, jakie trafiły do IPN-u zająć się tylko tymi o charakterze kryminalnym, tam gdzie dochodziło do morderstw i znęcania się nad ludźmi. Dokumenty innych spraw, na przykład dotyczących donosów należałoby zniszczyć. A IPN rozwiązać. Bo to instytucja, której działalność niczemu poza chaosem nie służy.
       Sławomir Zieliński z Grudziądza: - Zgadzam się z opinią, że produkty kupowane w innych krajach Unii Europejskiej są lepsze jakościowo niż towary tej samej marki sprzedawane w Polsce. Mają takie same opakowania, taką samą nazwę, ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Tam koncentrat jest koncentratem, nie to co u nas. Kiedyś porównałem przywieziony z Niemiec płyn do płukania tkanin z takim samym kupionym w Polsce. Różnica zauważalna była gołym okiem.
       Kazimierz z Bydgoszczy: - Ucichła ostatnio sprawa śledztwa w sprawie posła Gruszki. Podobno już jakiś czas temu miała zapaść decyzja prokuratury o skierowaniu do Sejmu wniosku dotyczącego odebrania panu Gruszce immunitetu. Tymczasem nadal nic się w tej sprawie nie dzieje.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo