SĘPÓLNO, TUCHOLA 336-52-70, 396-69-32

  SĘPÓLNO, TUCHOLA 336-52-70, 396-69-32

  Not. (amz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Sołtys Łyskowa niewiele robi na rzecz rolników i lepiej niech nie mówi, że wszyscy rolnicy chcą z gołębnika zrobić muzeum. Jestem rolnikiem i mieszkańcem wsi i wcale tego nie chcę. Bo tak naprawdę nikt nigdy nie pytał nas o zdanie. Uważam, że jest to pomysł pana sołtysa i może garstki mieszkańców.
       Rada nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowej w Tucholi winna sama podać się do dymisji.
  Ale wcześniej odwołać cały zarząd za niegospodarność. Oni siedzą tylko dla własnego interesu, a jeszcze przewodniczący komisji rewizyjnej podwyższa im pensje. Natomiast pan Piotr R. powinien sam zrezygnować.
       Moje dziecko chodzi do Gimnazjum Powiatowego i uważam, że to jest bardzo dobra szkoła. Ma motywację do nauki i nie jest wyśmiewane, że chce się uczyć.
       Jestem oburzona tym, że staroście sępoleńskiemu dano podwyżkę. W końcu nie przybyło mu żadnych obowiązków, a moim zdaniem zarabia dosyć. Nie każdy sępolanin ma pracę, więc władza nie powinna tak sobie dogadzać.
       Zgadzam się z tymi, którzy twierdzą, że wycinanie drzew przy drodze jest głupotą. To wina kierowców, że są wypadki, a nie drzew. Przykład drogi Żalno-Kęsowo dowodzi, że drogowcom brakuje wyobraźni. Jak można w ogóle wpaść na taki pomysł. Dobrze, że ktoś się zreflektował i wycinkę wstrzymano. Pytanie tylko, na jak długo?

       Nie wszystkie opinie zgodne są ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo