Ludzie mówią

  Not. (bas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       W pobliżu baru McDonald's...
       
  ... we Włocławku, na pasie zieleni pomiędzy jezdniami, pozostawiono górę piachu. Zasłania ona widoczność kierowcom, chcącym wjechać w ulicę Okrężną.
       Mieszkam przy ulicy Stodólnej...
       ... Tuż obok jest nowy blok mieszkalny, w którym bardzo często włącza się sygnał dźwiękowy.
  To podobno czujnik, mający reagować na wydzielanie się gazu. Fachowcy przyjeżdżają, sprawdzają, czy z gazem jest wszystko w porządku i uspokajają lokatorów, że to wina samego czujnika. Nie zmienia to jednak faktu, że ten ciągle wyje, zakłócając nam spokój.
       Nocą z wtorku na środę...
       ... w podwłocławskim Wieńcu okradziono altany na działkach, należących do pracowników uzdrowiska. Złodzieje powyrywali metalowe klamki i skradli rozmaite elementy, dające się sprzedać w punktach skupu złomu. My, osoby pokrzywdzone, apelujemy do właścicieli punktów skupu złomu, by nie przyjmowali przedmiotów, które, jak te klamki, na pewno pochodzą z kradzieży. Tylko w ten sposób możemy ograniczyć plagę kradzieży.
       Od kiedy w śródmieściu...
       ... Włocławka zainstalowano kamery, złodzieje przenieśli się na obrzeża miasta. Szkoda, że nie widzą tego policjanci i strażnicy, uparcie patrolujący okolice centrum.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo