"GAZETA", SŁUCHAM!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Bezpłatna infolinia: 0 [email protected]
       Witek z Bydgoszczy: - Zgadzam się z prałatem Niewęgłowskim, że dziennikarze powinni zostać zlustrowani. Uważam jednak, że przed nimi oczyścić się powinni ludzie Kościoła, szczególnie ci, którzy mieli możliwość spowiadania swych owieczek.
       Ryszard z Bydgoszczy: - Biskup Życiński opowiada się za ujawnieniem teczek, negatywnie oceniając ich tworzenie. Teraz jest czas kolęd i do domów chodzą księża z kartotekami. Dla mnie to też taki rodzaj teczek. I bardzo mi nieprzyjemnie, gdy kapłan, siadając przy moim stole, zaczyna te kartki przeglądać.
       Henryk L.
  z Bydgoszczy: - Liga Polskich Rodzin zapowiedziała, że jak dojdzie do władzy, zacznie płacić pensje gospodyniom domowym. Niestety, gdy prawica dorwie się do władzy, znów zahamuje gospodarkę. Zacznie się rozdawnictwo -na żony, które nie pracują, na każde dziecko, na bezrobotnych, którym się nie opłaci szukać zajęcia. Żaden budżet tego nie wytrzyma.
       Jerzy z Niechowic pod Inowrocławiem: - Polska to nasz dom, nasza ojczyzna i nikt nie ma prawa jej zawłaszczać, szczególnie taki oszołom jak pan Giertych. Potrzebna jest nam opozycja, ale nie siejąca nienawiść, szukająca jedynie haków na innych. Giertychowi czy Macierewiczowi nie chodzi o dobro ojczyzny, ale dorwanie się do dużego słoja z konfiturami.
       Czytelnik z Bydgoszczy: - Podczas relacji z Sejmu zobaczyłem roześmianego posła Gruszkę w towarzystwie Marka Borowskiego. To jak to jest? Niby został wykluczony z partii za ekscesy po kielichu, a teraz znów jest im wspólnie wesoło?
       Zenon spod Bydgoszczy: - Panowie Giertych, Macierewicz, Miodowicz, ale i bracia Kaczyńscy czy Rokita już dzielą skórę na niedźwiedziu, rozdają lukratywne posady. Ten będzie prezydentem, tamten premierem, inny ministrem sprawiedliwości. Bo trzeba wyrzucić aferzystów z lewicy, wyciągnąć esbeckie teczki, przejąć kluczowe stanowiska w państwie. Tylko o tym się mówi. Czy ktoś słyszał, by ci panowie przedstawili jakiś program gospodarczy, zatroszczyli się o Polskę?
       Anna z Bydgoszczy: - Politycy kłócą się na potęgę, a premier Belka robi swoje. Teraz zapowiedział, że zrobi porządki w spółkach z udziałem skarbu państwa, usunie z nich tych, którzy zajmują stanowiska nie ze względu na umiejętności, ale z politycznego nadania. Niestety, jeśli wkrótce wygra prawica, to stołki rozdzieli między swoich, w myśl zasady braci Kaczyńskich TKM, czyli Teraz K... My.
       Opinie Czytelników nie zawsze są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo