Stypendia od lewicy

  (marz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  Federacja Młodych Socjaldemokratów w Grudziądzu przyjmuje od uczniów i studentów wnioski o przydzielenie stypendium od 100 do 300 zł przez 6 miesięcy. Aby się o nie starać, nie trzeba być w SLD .
       Fundacja "Współpraca-Nauka-Kultura" finansuje stypendia przydzielane uczniom lub studentom. Fundusz Stypendialny lewicy Demokratycznej tworzony jest z wpłat członków SLD oraz sympatyków tej partii zasiadających m.in. we władzach samorządowych. Pierwsze stypendia z tego funduszu przyznane zostały w grudniu 2004 r. na Kongresie Krajowym SLD. Stypendia otrzymały wówczas m.in. dwie osoby z byłego województwa toruńskiego.
       Wspierają przez pół roku
       Fundusz wypłaca osobom, którym stypendia przyznano, od 100 do 300 zł przez pół roku. Wnioski należy składać do 18 lutego br. włącznie w siedzibie Rady Powiatowej SLD w Grudziądzu, przy ul. Małomłyńskiej 1. Tam też można otrzymać druki wniosków wraz z regulaminem. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o kontynuowaniu nauki i zaświadczenie o dochodach. Szczegółowe informacje pod nr tel. 46-226-17.
       Ubiegający się o przyznanie stypendium uczniowie i studenci nie muszą być ani członkami SLD, ani Federacji Młodych Demokratów.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo