Aby ofert przybyło

  Zdjęcie autora materiału

  Gazeta Pomorska

  Grudziądzki PUP chce zachęcić właścicieli firm do korzystania z usług "pośredniaka".
       W ubiegłym roku do grudziądzkiego PUP-u wpłynęło 2.345 ofert pracy. Jednak nie wszystkie firmy poszukujące pracowników, o pomoc w ich znalezieniu zwracają się do "pośredniaka". Wolą szukać na własną rękę.
       Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu chce wypromować własne usługi. Służyć temu będzie spotkanie urzędników z potencjalnymi pracodawcami z Grudziądza i okolic.
       Spotkanie - konferencja ma się odbyć na początku lutego.
       - Chcemy przybliżyć pracodawcom korzyści, jakie mogą uzyskać przyjmując do pracy osoby skierowane przez urząd - mówi Małgorzata Mikołajczak, z grudziądzkiego "pośredniaka".
       Wśród tych korzyści dla pracodawców jest m.in. możliwość dofinansowywania pracowników pieniędzmi, którymi dysponuje "pośredniak".
       Dodatkowym tematem konferencji będą zagadnienia związane z prawem pracy. Bywa, że nieświadomie łamanym przez pracodawców.
       Szefowie firm, którzy są zainteresowani uczestniczeniem w spotkaniu, mogą już teraz zgłaszać się w pokoju 110, grudziądzkiego PUP-u, nr tel. 64-330-00, wew. 103 lub pisząc pod adresem e-mail: eures@pup.grudziadz.com.pl

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo