Ludzie mówią

  Not. (bas)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Nie znam dotychczasowego komendanta...
       
  .... policji z Aleksandrowa Kujawskiego i nie zamierzam wypowiadać się, czy jego odwołanie z funkcji było zasadne czy nie. Ale przysłowiowy szlag mnie trafia, jak czytam, że facet od razu idzie na zwolnienie lekarskie. Pytam: Jak to możliwe, że wczoraj był zdrowy, rządził jednostką, a dziś nagle schorowany?
  W policji to norma, zanim zdążą kogoś odwołać ze stanowiska, ucieka w chorobę. Nie o policję mi jednak chodzi, lecz o lekarzy, którzy te zwolnienia wystawiają. Jak oni się czują, gdy patrzą w lustro?
       MPK uszczęśliwia na siłę...
       ... mieszkańców ulic Szmaragdowej i Opalowej w Nowej Wsi. To wąskie uliczki, mieszkają tam głównie osoby posiadające samochody i niezbyt zainteresowane komunikacją miejską. Tymczasem mieszkańcy ulicy Letniej i okolic nie mogą doprosić się miejskiego autobusu. Może przed podejmowaniem tak ważnych decyzji, jak zmiana czy wydłużenie tras autobusów, MPK powinno zasięgać opinii mieszkańców, bo o ich wygodę przecież chodzi.
       Jestem pracownikiem...
       ... Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Bydgoszczy i chcę się odnieść do opinii Czytelnika na temat drogi krajowej numer jeden, biegnącej przez Włocławek. Przypominam, że w droga ta w granicach miasta podlega prezydentowi, więc odpowiedzialnym za jej stan jest Miejski Zarząd Dróg. Nam także jest przykro, że wygląda tak, jak wygląda.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo