GOLUB-DOBRZYŃ, RYPIN (056) 682-21-70, (054) 280-02-02

  GOLUB-DOBRZYŃ, RYPIN (056) 682-21-70, (054) 280-02-02

  Not. (kk)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Dzwonię w sprawie artykułu o rankingach. Ja tam w żadne takie zestawienia nie wierzę. Mało tego, mnie te wszystkie plebiscyty i rankingi bardzo denerwują. Po pierwsze dlatego, że jest ich zdecydowanie za dużo, a po drugie, bo nie są obiektywne. Moim zdaniem wszystko jest z góry ustalone, a potem dobiera się kryteria. Podobnie jest z plebiscytami. Wygrywają ci najbardziej zdeterminowani albo bogaci, bo tylko oni są w stanie oddawać ogromne ilości głosów. Pozostaje tylko pytanie - co takie wyniki są warte.
       Jestem mieszkanką Golubia-Dobrzynia. Od kilku już lat słyszę narzekania miejscowych sklepikarzy na niskie obroty, niewielu klientów i ogromną konkurencję ze strony marketów. Początkowo nawet im współczułam. Teraz jednak nie mam już zamiaru. Chciałam kupić w Golubiu telewizor. Znajomi jednak poradzili mi, żebym zorientowała się w cenach. Jak się okazało w Toruniu ten sam telewizor, co w Golubiu kosztuje 500 złotych mniej. Mimo szczerych chęci, nie będę już wspierać miejscowych przedsiębiorców.

       Nie wszystkie opinie zgodne są ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo