Ludzie mówią

  Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       Nie rozumiem...
       
  ... jak sąd może nałożyć na kogoś karę, nie mając potwierdzenia, że zawiadomienie zostało odebrane? Uważam, że pomysł z pozostawianiem awizo w skrzynkach pocztowych lub w drzwiach jest nie do przyjęcia. Przecież wiadomo, że w blokach dostęp do tych skrzynek jest łatwy. Praktycznie każdy może je otworzyć. To samo dotyczy awizo pozostawionego w drzwiach.
       Od dwóch lat...
       ... włocławski sąd rozstrzyga sprawę z mojego powództwa. Nigdy zawiadomienie nie zostało mi doręczone, za każdym razem do skrzynki wrzucane jest awizo. W jednym przeczytałem, że przesyłkę sądową muszę odebrać w Urzędzie Miasta w... Kowalu. Zdziwiło mnie to, bo mieszkam we Włocławku, ale pojechałem do Kowala. Na miejscu okazało się, że tej przesyłki nie ma i że zaszła prawdopodobnie pomyłka. Sądy też się mylą.
       Często jeżdżę...
       ... do włocławskiego "Tesco". Denerwują mnie ci kierowcy, którzy zatrzymują się tuż przed wejściem do hipermarketu. Jakby nie było parkingu. Ktoś z obsługi "Tesco" powinien zwrócić na to uwagę.
       Odetchnąłem, gdy...
       ... przeczytałem w "Kujawskiej", że miasto nie planuje rozszerzenia stref ograniczonego postoju. Rozumiem, że za parkowanie w centrum miasta trzeba płacić, ale nie dajmy się zwariować, Niech pobierane będą opłaty za miejsca parkingowe, a nie za błotnisty plac, nieutwardzony i z kałużami...

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo