Ludzie mówią

  Not. (pa)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Nie tylko przed meczem...
       
  ... "Anwilu" doszło do incydentu, o czym "Kujawska" pisała we wtorek. Również po meczu było gorąco, za sprawą "popisówki" urządzonej przez Straż Miejską. Nie wiadomo, co strażnikom przyszło do głowy, że nagle zaczęli zakładać blokady na koła samochodów, stojących przed Halą Mistrzów. Te zablokowane uniemożliwiały później wyjazd z parkingu innym kibiciom. To jakaś paranoja, zawsze było dobrze, a teraz nagle ktoś postanowił coś popsuć. Po co?
       Zdziwiłem się widząc...
       
  ... nowe zakazy zatrzymywania się i postoju na parkingu przed Urzędem Miasta przy Zielonym Rynku. Nagle wyłączono cały pas parkingu, ten najbliżej gmachu ratusza. Dlaczego? Na to pytanie nikt nie potrafił mi odpowiedzieć.
       Uważam, że nie mają racji...
       
  ... nauczyciele "Budowlanki", którzy tak bronią się przed połączeniem z Zespołem Szkół Elektrycznych. Prawda jest przecież taka, że od lat ta szkoła nie prowadzi naboru z prawdziwego zdarzenia, zadowalając się uczniami, którzy nie dostali się do innych placówek. Młodzieży jest tam zresztą bardzo mało, niewiele ponad trzysta osób, prawie czterokrotnie mniej niż na przykład w "Samochodówce". Wina za ten stan rzeczy spoczywa właśnie na nauczycielach, którzy nie potrafili utrzymać wysokiego kiedyś poziomu nauczania.
       
  Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo