Słoneczny Mikołaj

  MARYLA RZESZUT

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W klubie "Słońce" na osiedlu Rządz w Grudziądzu odbyło się wspólne strojenie choinki, a później zjawił się Mikołaj. Rozdał 120 paczek ze słodyczami, kupionymi przez radę osiedla...
       Bożenarodzeniowe dekoracje, lampki i inne ozdoby wprowadziły świąteczny nastrój w klubie "Słońce" Spółdzielni Mieszkaniowej na osiedlu Rządz.
       W tej wyjątkowej scenerii, po wspólnym ubraniu choinki, odbyła się osiedlowa "gwiazdka" dla dzieci i młodzieży. Soliści i zespoły działające w klubie, zaprezentowały krótki program artystyczny. Były piosenki i wierszyki o zimie i świętach.
       Oprócz dzieci i młodzieży wystąpił bardzo lubiany nie tylko na Rządzu kabaret "Retro". Specjalny popis przed Mikołajem dała formacja break-dance.
       Najbardziej emocjonującym momentem wieczoru było wręczanie przez Mikołaja (który przybył wprost z Mniszka) paczek ze słodyczami, ufundowanych przez radę osiedla i osiedlową administrację tej największej, grudziądzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
       Wraz z dziećmi i młodzieżą oraz starszymi mieszkańcami osiedla te przedświąteczne chwile spędzili przedstawiciele rady osiedlowej z przewodniczącą Mirosławą Ptaszyńską i kierownikiem spółdzielczej administracji osiedla, Andrzejem Burkiewiczem.
       

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo