Ludzie mówią

  Not. (goz)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Gdy przeczytałem...
       
  ... w "Gazecie Kujawskiej", że we Włocławku będzie lodowisko, zamurowało mnie. To piękna inicjatywa. Oby tylko została zrealizowana! Nam włocławianom już dawno obiecywano lodowisko z prawdziwego zdarzenia. Miało być koło dawnych "Azotów" Niestety, z tego nic nie wyszło.
       Jestem zbulwersowany...
       ... tym, że włocławski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zostanie przekształcony w inspektorat. Jak dalej wszystkie instytucje z naszego miasta będą przenoszone do Torunia lub Byd-goszczy, to Włocławek trzeba będzie zaorać. I pomyśleć, że przed likwidacją województwa mieszkańcom Włocławka obiecywano, że miasto na tym nie straci.
       Jestem przeciwny...
       
  ... pomysłowi łączenia Zespołu Szkół Budowlanych i Zespołu Szkół Elektrycznych we Włocławku. Z doświadczenia wiem, a byłem dyrektorem szkoły średniej technicznej, że takie fuzje nie są korzystne. Obawiam się, że zlikwidowane zostaną urządzane latami pracownie, których nie da się szybko odbudować.
       Zainteresowanie informatyką...
       
  ... wśród młodzieży jest duże, stąd w wielu włocławskich szkołach są klasy o profilu informatycznym. Moim zdaniem, takie klasy powinny być tworzone w Zespole Szkół Elektrycznych, który ma i odpowiednią bazę, i kadrę. W tym kierunku powinny iść zmiany, bo to przyniosłoby oszczędności.
       
  Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo