Ludzie mówią

  Not. (erka)

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

       W blokach przy Łęgskiej...
       
  ... jest zimno. Zgłaszałem tę sprawę do zawiadującej tymi domami Włocławskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ale bez jakiegokolwiek rezultatu. Poczułem się, jako lokator, ignorowany. Nikogo to nie obchodzi, że moje dzieci chorują!
       Nie rozumiem...
       ... pytań niektórych oburzonych włocławian, zastanawiających się, dlaczego citroen a nie punto będzie autem dla uczących się jeździć na kursach Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Gdyby WORD kierował się opiniami prowadzących prywatne kursy nauki jazdy, to w ogóle nie mógłby ogłosić przetargu.
       Chcę pogratulować...
       ... Czytelnikowi wytrwałości w wytykaniu bałaganu, jaki panuje w okolicach przejazdu kolejowego na ulicy Kaliskiej. Chodzę tamtędy co jakiś czas na rynek i z powrotem do miasta. Rzeczywiście, brud aż kole w oczy. Przypuszczam, że informacje o tym bałaganie główny zainteresowany - czyli Polskie Koleje Państwowe - ma w nosie. To samo dotyczy brudu wokół torów w pobliżu ulicy Nowomiejskiej i pod wiaduktem na Wroniej. Każdy mówi: "To nie mój bałagan" - w efekcie widok miasta w tych rejonach napawa wstydem.
       Nie wszystkie opinie Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo