Ludzie mówią

  Not. (pg)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

       Ukończyłam zaocznie...
       
  ... Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną we Włocławku. Podczas studiów brałam udział w programie, który miał gwarantować uzyskanie certyfikatu "Unido". Bardzo mi na tym zależało. Możliwość uzyskania dokumentu była jednym z powodów, dla których wybrałam studia właśnie na tej uczelni. Certyfikat miał być dołączony do dyplomu. Niestety, obietnica nie została dotrzymana. To znaczy, że już nigdy nie zobaczymy z kolegami certyfikatu na oczy? Jeśli tak, to po co były te obietnice?
       Mocno się zdziwiłem...
       ... gdy chciałem kupić coca-colę we włocławskim "Tesco". Trwa jej promocja. Jeśli kupi się oznaczone kuponami butelki, to można wygrać nagrodę. Można, ale nie w "Tesco", gdyż wszystkie kupony zostały już przez kogoś wycięte.
       Wiele wskazuje na to...
       ... że z kierownictwa "Wodociągów" nikt nie jest zadowolony. Prezydent, bo jego podwładni wprowadzają niechciane podwyżki i włocławianie, bo muszą więcej płacić za wywóz ścieków. Po co zatem urzędnicy, którzy nie satysfakcjonują pryncypała oraz osób płacących im pensje. W końcu "Wodociągi" to spółka miejska, więc prezydent może podejmować decyzje kadrowe.
       

       
  Nie wszystkie opinie są Czytelników są zgodne ze stanowiskiem redakcji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Pomorska.pl poleca

  Wideo